Hakkımızda | Özel Çankaya Yaşam Hastanesi - Ankara

Hakkımızda

Çankaya Yaşam Hastanesi, halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz, Ankara ili Çankaya Birlik Mahallesinde oldukça stratejik bir konuma sahip olmakla birlikte otopark imkanıda bulunmaktadır.

Hastanemiz bünyesinde; 22 adet birinci sınıf oda, 2 adet gözlem yatağı, 2 adet dahili ve cerrahi olmak üzere yoğun bakım yatağı ile 2 adet ameliyathane bulunmaktadır.

Hastanemiz; Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Evde ve İş Yerinde Sağlık Hizmetleri, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz - KBB, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plasik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Servis, Üroloji, Üroloji (Çocuk Ürolojisi), Yoğun Bakım Genel ve Yoğun Bakım Yenidoğan uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalık vakalarını kabul ve tedavi etmektedir. Bu uzmanlık dallarını gerektiren  her türlü ameliyat ve ileri tedaviler yapılmakta olup, yataklı servislerimizde medikal ve cerrahi işlemlere ilişkin hasta yatışlarına uygun ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olarak hizmet sunulmaktadır.

Bunların dışında kalan hastalık vakalarından, derhal müdahale edilmediği taktirde hayati tehlikesi mevcut olan acil vakalar, hastaneye yatırılarak ilk tıbbi müdahale ve tedavileri yapılarak; Kanunun tanıdığı haklar saklı kalmak kaydıyla, tıbbi stabilizasyon sağlandıktan sonra hastanın durumuna göre taburcu edilecek veya sağlık güvencesine göre ilgili diğer hastanelere nakilleri sağlanmaktadır.

Hastanemiz de Radyoloji ve Biyokimya Laboratuvarı bulunmaktadır. Ayrıca hastalarımıza ait röntgen,tomografi,mamografi görüntüleri çekimin hemen ardından poliklinik ve servislerde bulunan bilgisayardan PACS sistemi hekim tarafından izlenebilmektedir. Biyokimya laboratuarımızda ilgili testlerin çalışmaları yapılmaktadır.

Hastalarımız, önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Çankaya Yaşam Hastanesinin uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

İçeriği Paylaşın:

Bize Ulaşın

Danışmak, bilgi ve randevu almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Danışma Hattı (0312) 496 51 51